«Наша сила – в єдності »: Микола Калашник – про підтримку прифронтових громад
Начальник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник, виступаючи на Форумі Асоціації прифронтових міст та громад в Ірпені, подякував усім прифронтовим регіонам, які тримають оборону країни.
«Я дякую Харківщині, Харківському голові, всім містам, громадам, населеним пунктам прифронтових регіонів, які тримаються, які стійко, мужньо стоять і є поясом оборони, охорони нашої країни в цілому, і в цілому всієї Європи», – зазначив він.
Очільник Київщини наголосив, що Київська область пам’ятає жахи окупації та закликав не сприймати втрати як просту статистику.
«Київщина також знає складні часи окупації – 33 дні, 15 громад, 246 населених пунктів. Близько півтори тисячі цивільних людей загинуло, близько 300 досі вважаються зниклими безвісти. Це не сухі цифри, не проста статистика. За кожною – людське життя понівечене, зруйноване, поламане», – підкреслив Калашник.
Очільник Київщини наголосив, що за кожним днем спротиву та кожною цифрою статистики стоять людські долі, а також титанічна праця цивільних фахівців і військових, які дозволяють українським містам виживати й знаходити сили для розвитку.
Він закликав до єдності та підтримки один одного на шляху до перемоги.
«Давайте піклуватися, поважати один одного, підтримувати, рухатися вперед до нашої великої української перемоги» – підсумував Микола Калашник.
